Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

dětský pokoj na 8m2

Návrh interiéru dětského pokoje jsem musela vytvořit opravdu v pidi prostoru. Původně jsem navrhla dětský pokoj se dvěma postelemi – standardní jednolůžko a pro čtyřletou holčičku dětskou postel 160 cm dlouhou. Během práce však klientka otěhotněla a měla jsem před sebou další výzvu – do pokoje přidat dětskou postýlku s přebalovacím pultem.
Pokoj má dostatečně vysoké stropy, mohla jsem tedy pracovat i vertikálně. Navrhla jsem tedy nižší patro na spaní z borovicového masivu. Patro sloužící jednak na spaní a během den také pro hru, jsem navrhla tak, aby bylo dostatečně bezpečné a komfortní pro samostatný přístup malého dítěte. Využila jsem každou možnou štěrbinu, abych vytvořila co nejvíce úložných prostor na hračky.
Do pokoje se vešla také menší šatní skříň. Přebalovací pult je umístěn na budoucím psacím stolku, uvnitř kterého je nyní samostatně stojícího výsuvný box na hračky. Pokoj jsem tak maximálně “nafoukla” a snažila se, aby po drobných úpravách mohl i za několik let sloužit oběma dětem.

Datum

27. 8. 2015

Účel

dětský pokoj