Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

kuchyň s noblesou

Měla jsme navrhnout jemnou, nadčasovou a praktickou kuchyň. Nebyla jsem příliš limitována rozpočtem, ale vzhledem k tomu, že majitelka je vášnivá kuchařka, musela být kuchyň nejen krásná a praktická, ale i velmi odolná. Veškeré lakované povrchy tak mají sedm vrstev laku, které odolají i velkému zatížení.

Absolutní hygieničnost a bezpárovost povrchů jsem docílila použitím umělého kamene, který lze libovolně tvarovat i frézovat. Nechala jsme tedy vyrobit z jednoho materiálu dřez i vyfrézovat odkapávací žlábky a na ostrůvku, kde je varná deska i žlábky na kovové tyčky pro odkládání horkých nádob. Kuchyň má zapuštěné podsvícení ostrůvku a světlo nad dřezem ovládané neviditelným vypínačem.

Dotykem kolenem se otvírají dvířka odpadkového koše. Několika podobnými technickými detaily jsem se snažila uspokojit náročného klienta, který požadoval absolutní hygieničnost i praktičnost a při tom zachovat noblesu a čistotu celého prostoru.

Datum

1. 4. 2015

Účel

kuchyň v rodinném domě