Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

změna dispozice bytu

Kupujete nový byt, kde máte možnost zasáhnout do dispozičních změn ještě před dokončením? Nebo kupujete starší byt, který Vám tak zcela nevyhovuje? V tom případě byste měli důkladně zvážit, zda se neporadit s odborníkem a neprovést nějaké ty stavební úpravy ideálně ještě před tím, než se nastěhujete a zabydlíte. Nejste na to sami!

Kdo z nás by si nepřál bydlet v krásném domově, který splňuje veškeré požadavky na bydlení? Takový byt by měl být současně prostorný, vzdušný a zároveň s dostatkem úložného prostoru. Ne vždy je možné dodržet všechna kritéria, ovšem prakticky řešený byt s prostorem optimalizovaným právě pro Vás by měl být samozřejmostí, ať se jedná o 1+kk nebo 5+kk.

Proč třeba neposunout v bytě příčku, když to bude pro daný prostor výhodné? Nebojte se změn. Získáte tím prostor přesně pro Vás!

Včasná porada s odborníkem Vám může v budoucnu ušetřit nepříjemný pocit, že jste to přece jen mohli udělat lépe.

Nechte se inspirovat příběhem mladé rodiny, která se rozhodla pořídit si byt v novostavbě. Světlý byt o rozloze 53 m2 a pěkným balkónem, na výborném místě, původně navrhnul developer následovně.

Obývací pokoj společně s jídelní a kuchyňskou částí byl naprosto nešťastně umístěn do místnosti bez balkónu. Přitom prostorný balkón byl jedním z důvodů, proč se rodina do nového bytu zamilovala. V bytě také v podstatě chyběl jakýkoliv úložný prostor.

Rodina se s navrženou dispozicí nechtěla smířit a obrátila se na nás. Po delším rozhovoru s mladým párem jsme společně zhodnotili jejich potřeby a očekávání, z čehož vznikl velmi příjemně řešený byt s mnoha úložnými prostory.​

původní půdorys

nový půdorys