Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

ZEN v centru Prahy

Byt prošel kompletní rekonstrukcí, včetně změny dispozice koupelny. Původně v bytě nebyla žádná. Sprchový kout stál v předsíni hned naproti vstupním dveřím. Bez stěny a dveří. Využila jsem v bytě světlík za záchodem, mini šatnu a všechny tři prostory propojila v úzkou, ale funkční koupelnu s wc.

V předsíni u stropu (vysoký 3,70 m) jsem nechala horizontálně umístit velký bojler, využila jsem stoupačky a nechala udělat vývod na pračku. To vše se krásně ukrylo do obrovské vestavěné skříně vyrobené na míru, ve které zbylo ještě dostatek úložného prostoru.

Měla jsem od majitele zcela volnou ruku tak jsem zariskovala a propojila jsem mé oblíbené přírodní motivy s budhistickou tématikou v netradiční barvách. Do obývací ložnice jsem nechala přidělat smrkový trám, abychom měli kde pověsit ratanové houpací křeslo a osvětlení nad konferenční stolky. Kdyby čistě teoreticky někoho dlouhodobě provokovala růžová kuchyňská linka, vyměníme jen dvířka a z crazy kuchyně za minimální peníz vykouzlíme více „českou“ variantu…

Datum

27. 3. 2019

Účel

krátkodobý pronájem Airbnb