Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

sváteční obývací pokoj

Návrh interiéru jídelny a obývacího pokoje v rodinném domku byl připraven na základě zadání klientů, a to vymyslet velmi praktický prostor pro rodinu s dětmi.

Do místností jsem nechala vyrobit na míru prostorově nenáročnou rohovou sedačku, z důvodu využití maximálního počtu míst na sezení. Uprostřed obývacího pokoje vznikl tak velký prostor na hraní dětí. Klasický konferenční stolek jsem nahradila praktickými třemi malými stolky, které se posouvají dle potřeby po celém prostoru obývacího pokoje. Na podlahu jsme s klienty zvolili dlažbu pro její dobrou údržbu a výdrž. Přímo z jídelny vedou totiž dveře na zahradu, v létě jsou permanentně otevřené a v přízemí domu se rodina nepřezouvá.

Ohledně volby barev jsem měla jasné zadání – přírodní hnědé odstíny. Zvolila jsem tedy tmavý čokoládový odstín na stěny v kombinaci s krémovou dlažbou.

Obě místnosti jsou tmavší a proto je zde mnoho světel z různých zdrojů. Stříbrné stropní svítidla odráží světlo, stejně tak stříbrné zrcadlo v obývacím pokoji, které je nasvícené bodovými svítidly. Ty jsou rozmístěné po celém obvodu místnosti. Všechny niky jsou osvícené LED svítidly.

…a právě světelné zdroje nás podnítili k nafocení interiéru ve vánočním duchu.

Datum

1. 12. 2015

Účel

obývací pokoj v rodinném domě