Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

rostoucí dětský pokoj

Půdorys tohoto dětského pokojíčku je úzká „nudle“, s výškou stropu téměř 4 m. Nábytek je vyrobený na míru, který kopíruje tvar místnosti a využívá tak její potenciál na 100%. Přání rodičů malé majiteky Lady, bylo vyrobit patro na hraní a místo na houpačku, proto jsem nechala postavit nosné trámy. V místnosti je výklenek s malým okénkem v horní části. Využila jsem toho pro šatní skříň a v horním patře navrhla domeček, do kterého se dostává denní světlo skrz okénko sloužící v minulosti na větrání špajzu.

Na výrobu nábytku jsem použila kombinaci bílého a šedého lamina s borovicovou překližkou. Trámy jsou rovněž borovicové.

Až Lada trochu povyroste, spodní postel se vyndá, matrace se přesune do horní části, kde je připravené místo na spaní. Uvolněná plocha se pak může vyžít na pohovku nebo třeba na piano, o kterém sní rodiče. U okna je záměrně nechané místo na psací stůl, domeček se vymění za jednoduché zábradlí, přetapetuje se a rázem vznikne studentský pokoj pro mladou slečnu, který ji vydrží až do dospělého věku.

Datum

27. 2. 2020

Účel

dětský pokoj