Studio Design natureza nabízí tvorbu a následnou realizaci interiérového designu. Vím, že každý z nás je jedinečný, stejně tak musí být jedinečný prostor, ve kterém bydlí. S klienty si zakládáme na dlouhodobé spolupráce, u které je výsledek stejně důležitý jako vzájemné pochopení.

Telefon: +420 702 040 038
E-mail: michaela.horejsi@natureza.cz

Mgr. Michaela Hořejší
Pelhřimovská 338/7
140 00 Praha 4

koloniální styl v Praze

V atypickém domě jsem měla vytvořit útulný domov vonící jinými kulturami. Jelikož rodina ráda cestuje, došli jsme společně k závěru, že se inspiruji v koloniálním stylu a využijeme všechny dekorativní předměty dovezené z cest. Měla jsme před sebou dvojitou výzvu – vytvořit domov nejen pro rodinu, ale i pro všechny oblíbené malované vázy, mísy, obrazy, sošky, koberečky a textil. V obývací místnosti dominuje velký krb a světlá kožená pohovka. Různě velké knihovny spolu s televizním stolkem jsou jedinými úložnými prostory v tomto pokoji. Zastrčený roh místnosti posloužil velké televizi, která stojí naproti elektrickému klavíru pod oknem, pro jehož umístění jsem zvolila styl chytré horákyně – nenápadný, nápadně slyšitelný a zároveň uprostřed všeho dění.

Jídelna se nachází v centrální hale domu a doslova vítá všechny příchozí. Svým stylem měla reprezentovat zbytek domu. Nalezneme zde kvalitní dřevěný nábytek, textil, předměty z cest a originální obrazy od více autorů napříč uměleckými styly.

Datum

1. 10. 2016

Účel

rodinný dům pro cestovatele