Vánoční jídelna a obývací pokoj

Návrh interiéru jídelny a obývacího pokoje v rodinném domku byl připraven na základě jednoznačného zadání klientů, a to vymyslet velmi praktický prostor pro rodinu s dětmi.

Navrhli jsme prostorově nenáročnou rohovou sedačku, která byla vyrobena na míru z důvodu využití maximálního počtu míst na sezení. Uprostřed obývacího pokoje vznikl tak velký prostor na hraní dětí. Klasický konferenční stolek jsme nahradili praktickými třemi malými stolky, které se posouvají dle potřeby po celém prostoru obývacího pokoje. Na podlahu jsme zvolili dlažbu pro její dobrou údržbu a výdrž. Přímo z jídelny vedou totiž dveře na zahradu, v létě jsou permanentně otevřené a v přízemí domu se rodina nepřezouvá.

Ohledně volby barev jsme měli jasné zadání – přírodní hnědé odstíny. Zvolili jsme tedy tmavý čokoládový odstín na stěny v kombinaci s krémovou jemně lesklou dlažbou.

Důraz jsme kladli na osvětlení. Obě místnosti jsou tmavé a proto je zde mnoho světel z různých zdrojů.
Stříbrné stropní svítidla odráží světlo, stejně tak stříbrné zrcadlo v obývacím pokoji, které je nasvícené bodovými svítidly. Ty jsou rozmístěné po celém obvodu místnosti. Všechny niky jsou osvícené LED svítidly.

…a právě světelné zdroje nás podnítili k nafocení interiéru ve vánočním duchu 🙂

1 Comment

  • LED Posted 27.1.2019 2:24

    I have read so many articles regarding the blogger lovers
    but this piece of writing is actually a good piece of writing, keep
    it up.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *