Terasa s výhledem

Zadání při realizaci terasy znělo, abychom vytvořili příjemné místo pro skromné stolování a relaxaci za každého počasí. Nábytek jsme ale museli zachovat. Robustní pohovka je velmi stará, ale vzhledem k tomu, že je z kvalitního masivu a čalouněná kůží, je téměř nezničitelná a na terase trůní celoročně. Využili jsme tedy hlavně dekorativní textil, který něžně dotváří atmosféru k všudy přítomným barevným květům. Nábytek na posezení jsme rekonstruovali a natřeli zelenkavou barvou, jež skvěle zapadá do okolní bohaté vegetace.

Převážná část terasy je vyrobena z přírodních materiálů. Podlaha, zábradlí i část obkladu jsou z borovicového dřeva namořeného do medového odstínu. Ratanový podhled a kamenný obklad na stěně maximálně přibližují obyvatele terasy k zahradě a nádhernému výhledu do krajiny.

Před vchodem orientovaným na sever jsme vytvořili romantické zákoutí, kde si při parném létě jeho obyvatelé rádi odpočinou.maximálně přibližuje obyvatelé terasy k zahradě a nádhernému výhledu do krajiny.

Před vchodem orientovaným na sever jsme vytvořili romantické zákoutí, kde v parném létě jeho obyvatelé rádi spočinou.