Studenský pokoj inspirován londýnem

Studenský pokoj pro malého školáka jsme měli vytvořit nadčasově a funkčně. I když má pokoj skosenou jednu stěnu, je dostatečně velký a světlý, volili jsme barvy neutrální – bílou šedou a černou, oživené barvami v doplňcích. Ačkoliv chlapec chodí na 1.stupeň základní školy, přál si pokoj „pro velkého kluka“ s Londýnskou tématikou. Interiéru vládne velkoformátová tapeta části Londýna, která je vyrobena na míru.

Vzor jsme vybírali tak, aby velká vyšší postel výrazně nenarušovala téma tapety. Postel je na přáni klienta navržena v nadstandardní velikosti s úložnými prostory pro peřiny a hračky. Aby si chlapec nyní mohl hrát na zemi, zvolili jsme měkký světle šedý koberec s vyšším vlasem. Jediné co si klienti přáli při zařizování nového interiéru zachovat, byla velká vestavná skříň na oblečení.

Další nábytek – knihovnu, psací stůl s rostoucí židlí a lavici jsme vybírali v obchodní síti dle designu postele. Návrh tohoto interiéru tedy kombinuje stávající nábytek s dražšími doplňky a nábytkem na míru s levnějším zařízením z běžné obchodní sítě.