Reference

  • mf dnes doma 12-2016
  • pěkné bydlení 4/2016
  • pěkné bydlení 3/2016
  • domov 3/2016
  • právo 3/2015
  • radio.cz 1/2015
  • novinky.cz 11/2014
  • chatař 09/2014

 

Se studiem design natureza a jmenovitě slečnou Michaelou Hořejší jsme spolupracovali při realizaci interiéru dětského pokoje i dozařízení pokoje obývacího a doladění celého bytu. Vzhledem ke specifičnosti našeho malého bytu nebyla zakázka sice příliš rozsáhlá, ale vyžadovala velikou invenci, schopnost naslouchat, ale i organizační schopnosti. Musím přiznat, že nový dětský pokoj obdivují nejen mé děti, ale i většina návštěv a příchozích. Slečně Hořejší se podařilo ve spolupráci s truhlářem přímo nafouknout malý prostor a udělat z něj jak přívětivé místo pro rozvíjení dětské fantazie a hry, tak i pro klidný spánek. Stejně tak návrh začlenění jídelního stolu, výběr sedačky a osvětlení celého bytu byly a jsou nesmírně vkusné, ale přitom originální a zapadnou do celkové atmosféry bytu. Spolupráci mohu vřele doporučit – originální, čisté, precizní, skvěle a rychle zorganizované.

Mgr. Michaela Náhlovská, Praha


Spolupráci se slečnou Hořejší mohu doporučit. Kromě toho, že je kreativní, hravá a má neotřelé nápady, což by člověk od interiérového designéra očekával, má ještě jednu – pro mě osobně velmi důležitou – vlastnost a tou je empatie. Dokáže dobře naslouchat a snaží se uchopit vizi klienta a rozvinout ji tak, aby byl klient spokojený. Někteří jiní designéři, se kterými jsem se setkala, to dělají naopak – chtějí klienta natlačit do své vize a svých nápadů bez ohledu na to, zda to klientovi vyhovuje. Takže pokud chcete spolupracovat s někým, kdo Vám bude naslouchat a nebude Vám jen tupě vnucovat své umělecké ambice, slečna Hořejši je rozhodně dobrá volba!

Ing. Patricie Kolářová, 36 let, Praha


Polštářky od značky design natureza nás ihned zaujaly. Perfektně nám sednou do interiéru, rozzářily celý pokoj! Jsou kvalitně ušité, z příjemného materiálu.

Iveta Walderová, Praha


Se slečnou Michaelou Hořejší jsme si hned padli do oka. A proto jsme si troufli ji postavit před nelehký úkol. Musela do našeho členitého prostoru zapracovat mnoho artefaktů různé velkosti, stylu a barev, a při tom splnit zadání výsledného stylu a funkce prostoru. Skvěle si s tím poradila! Její velká výhoda je, že umí naslouchat a dokáže se vcítit do klientovy potřeby.
Musím také vyzdvihnout její nadprůměrnou iniciativu, kreativitu a 100% spolehlivost, a to vše se odrazilo na výsledném dojmu a naší spolupráce. Jsme opravdu vděční, že jsme oslovili právě Michaelu!

paní Ingrid, Praha, 47 let


Zakoupili jsme si krásné povlečení, které je na dotek heboučké a velmi příjemné. Krásně se nám v něm spí. Vzor je opravdu nádherný a v ložnici se vyjímá. Investice rozhodně nelitujeme, máme kvalitní a netradiční designový doplněk! Jsme moc spokojeni.

Olga Štollová, Světlá nad Sázavou


Jelikož interiér našeho domku vznikal postupně, s Míšou Hořejší jsme spolupracovali delší čas. Na přeměnu interiérů jsme neměli mnoho finančních prostředů a vzít si bytového designera by se na první pohled mohlo zdát nesmyslné. Míša nám ale svámi neotřelými nápady naopak ušetřila spoustu peněz a času. Při své práci využívala staré věci, které bychom zcela jistě vyhodili. Osobně se zapojila do jejich renovace, při které jim dala nový vzhled a život, a skvěle je včlenila mezi ty úplně nové. Její entuziasmus a vášeň po svou práci byl pro nás odzbrojující. Nejen, že nám „vyrobila“ krásný domov, ale její osobnost a profesionalita nás více než mile překvapila.

Lenka Divínová, Sázava, 55 let